IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – mistrzostwa Krakowa w siatkówce chłopców

| 5 maja 2022

Po udanych eliminacjach (SP 126 – 1 miejsce w grupie), w dniach  20-21.04.2022 odbyły się półfinały i finały IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w siatkówce chłopców.

Reprezentacja naszej Szkoły awansowała do finału i zajęła w nim ostatecznie bardzo dobre 4 miejsce w Krakowie. Na podium uplasowały się Szkoły Sportowe w których grali zawodnicy klubów siatkarskich. W związku z tym można stwierdzić, że nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsce wśród szkół nie posiadających klas sportowych. Wielkie gratulacje!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 126:

Pytka Szymon – kapitan, Kaleta Adrian, Świętoń Maciej, Gorszko Maciej, Ziomek Łukasz, Jarzmik Bernard, Rymar Szymon, Karaś Borys, Cięciała Kevin, Kuciński Miłosz, Pałka Tomasz, Szalach Szymon, Wiktorek Mateusz.

Category: SPORT