02.06.2023 r. – Finał XVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla najmłodszych „Entliczek – Pentliczek”.

| 2 czerwca 2023

2 czerwca 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie, ul. Grunwaldzka 2 odbył się finał XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA NAJMŁODSZYCH „Entliczek – Pentliczek”. Uczestników Konkursu oceniało jury w składzie: Agata Rusin – nauczyciel pracujący z grupami teatralnymi, juror konkursów literackich, Monika Ćwik– kierownik Działu Artystycznego MDK, nauczyciel w Artystycznym Klubie Starszaka raz Andrzej Łazarz – Dyrektor MDK. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Zając, Zofia Gaczoł z klasy 1c i Aleksandra Kolarz z klasy 2b.

Miło mi przekazać informacje, że Aleksandra Kolarz za wiersz J.K. Siwka: „Aniołek Grzeczniołek” zdobyła I miejsce, Zofia Gaczoł za wiersz J. Tuwima: „Lokomotywa” zdobyła III miejsce, natomiast Amelia Zając za wiersz J. Tuwima: „Okulary” otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy naszym fantastycznym recytatorkom!

Category: Działalność Biblioteki