13.11.2023 r. – III miejsce w Małopolskich Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Chłopców

| 14 listopada 2023

W dniu 13 listopada 2023 w Gorlicach odbyły się Małopolskie Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Chłopców. W turnieju spotkały  się najlepsze drużyny z małopolskich szkół, które uzyskały awans po rozgrywkach w swoich miastach. Podczas turnieju w Gorlicach chłopcy musieli stawić czoła bardzo dobrym zawodnikom. Nasi badmintoniści rozegrali bardzo dobre spotkanie, prezentując grę na najwyższym poziomie i zdobyli 3 miejsce w Małopolskich Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Chłopców. Brawo Chłopcy! Tak trzymać!

Reprezentacja szkoły: Klemens Majka, Ernest Jarzmik, Radek Palewicz

Ogromne podziękowania za organizację oraz opiekę podczas wyjazdu na turniej dla Pani Agnieszki Majki  oraz Radzie Rodziców szkoły za wsparcie finansowe.

Category: SPORT