15.09.2023 r. – Klasa 5a i 5b -p. M. bal, p. J. Fus – Śniadanie ma moc

| 19 września 2023

W piątek 15 września w godzinach porannych w holu szkoły, odbyła się akcja promująca zdrowe odżywianie ŚNIADANIE MA MOC. Organizatorami akcji byli Rodzice i Uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami, paniami Martą Bal i Joanną Fus. Zaangażowanie w wydarzenie przerosło nasze oczekiwania!  Było pysznie, kolorowo i zdrowo! Wiemy, że niektórzy wstali o 4.30, żeby przygotować świeżutkie szaszłyczki owocowo-warzywne, kanapeczki, koreczki, jogurty, mini tortille  i inne smaczne przekąski!  Ogromne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy włączyli się w akcję, a w szczególności dla Pań: Gabrieli Szeremety, Moniki Kowalczyk, Elżbiety Targosz i  Moniki Kubińskiej, które tak dzielnie produkowały świeżutkie soki warzywno-owocowe! Pychaaaaa!  Działanie miało na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

Category: Imprezy i uroczystości szkolne, Projekty unijne i miejskie, Wydarzenia klasowe