18.09.2023 r. – Klasa 3a – p. T. Kucala – Wycieczka do ZOO

| 20 września 2023

18.09.2023 r. klasa 3a wraz z grupą 6-latków z Samorządowego Przedszkola nr 125 udała się na wycieczkę do krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Jest to miejsce położone w centrum Lasku Wolskiego. Zwiedzanie Zoo zajęło nam kilka godzin. Spacerując alejkami dzieciaki podziwiały różne gatunki zwierząt niespotykane na co dzień. Odwiedziliśmy też MINI ZOO, w którym mogliśmy obejrzeć, pogłaskać i nakarmić zwierzęta wcześniej przygotowaną karmą. Wszyscy podziwialiśmy ciekawą roślinność, a także urodzone młode zwierzęta. Na koniec naszej wyprawy ruszyliśmy na zakupy pamiątek – maskotki zwierzątka. Leśna przestrzeń i kontakt ze zwierzętami pozwolił nam miło spędzić ten dzień. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.

Category: Wydarzenia klasowe