21.11.2023 r. – Światowy Dzień Życzliwości – akcja Samorządu Uczniowskiego klas 1-8

| 22 listopada 2023

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Święto to było dobrą okazją, aby podzielić się z innymi pozytywną energią i okazać ludziom wokół bezinteresowną życzliwość.

Nasi uczniowie wraz z nauczycielami postanowili uczynić ten dzień wyjątkowo. Cała szkoła rozświetliła się złotymi i żółtymi kolorami, bo dzisiaj życzliwość była głównym motywem.

Dzieci nie tylko ubrały się na żółto, ale także starały się spełniać dobre uczynki przez cały dzień. Widok uśmiechniętych twarzy i serdecznych gestów był nie do opisania!

Dodatkowo, każdy uczeń miał okazję zerwać motywującą karteczkę z miłymi słowami na cały dzień. Te proste gesty sprawiły, że szkolne korytarze były pełne pozytywnej energii!

Aby uwiecznić te chwile, wszyscy uczestnicy wzięli udział w szkolnym zdjęciu na korytarzu. Wspólne uściski, uśmiechy i życzliwość widoczne na każdym kadrze sprawiły, że ten dzień na pewno pozostanie nam w pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu! Mamy nadzieję, że życzliwość, którą dzisiaj wszyscy dzieliliśmy się ze sobą, będzie towarzyszyć nam również w kolejnych dniach.

#DzieńŻyczliwości #SzkołaPełnaUśmiechów #RazemJesteśmySilniejsi

Aleksandra Bartoszek, Anna Jurkiewicz-Raczoń

Category: Galerie, Wiadomości Samorządu Uczniowskiego

Comments are closed.