24.11.2023 r. – Dzień Pluszowego Misia

| 26 listopada 2023

24 listopada w naszej szkole świętowaliśmy niezwykły dzień – Dzień Pluszowego Misia! Wszystkie dzieci przyszły do szkoły z uśmiechem na twarzy i swoimi ulubionymi pluszakami. A klasy 1-3 zamieniły się w kolorowy świat misiowych przygód. Misie towarzyszyły uczniom przez cały dzień, pełniąc funkcję niezastąpionych asystentów edukacyjnych.

W klasie 2c dla każdego ucznia przygotowane zostały misiowe muffinki, które zniknęły w mgnieniu oka.

Podczas lekcji uczniowie nie tylko pysznie jedli, ale również rozmawiali o uczuciach, dzieląc się swoimi misiowymi przygodami i opisując, dlaczego ich pluszaki są tak wyjątkowe.

Najważniejszym punktem dnia było przeczytanie i przeanalizowanie bajki psychoedukacyjnej „Mały Miś”. Razem zgłębialiśmy tajniki przyjaźni, empatii i współpracy, ucząc się cennych życiowych lekcji.

Zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale i pełne zabawy! Integracja klasy odbyła się dzięki różnym zręcznościowym zabawom, takim jak karmienie misia.

Śmiech i radość towarzyszyły nam przez cały czas.

Nawet na lekcji wf mieliśmy okazję do niezwykłych misiowych wrażeń. Gimnastyka z misiami jako głównymi rekwizytami sprawiła, że każdy ruch stał się jeszcze przyjemniejszy i zabawniejszy.

To był naprawdę niezapomniany dzień pełen radości, śmiechu i wspólnych chwil.

Category: Imprezy i uroczystości szkolne, Wydarzenia klasowe

Comments are closed.