25.01.2023 r. – Klasa 2a – p. T. Kucala – Bal karnawałowy

| 1 lutego 2023

W dniu 25.01.2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy klas 1-3. Korytarz na parterze w naszej szkole wyglądał inaczej niż, na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Tu bawili się uczniowie klas I-III.

Dzieciaki klasy 2a wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie:)

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Wodzirejem tej zabawy była Marta Sowińska uczennica klasy 6c, która wspaniale organizowała zabawę taneczną. Były korowody, kółeczka, tańce w parach.  Radość i humor dopisywał wszystkim tańczącym.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały miejsce zabawy. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

#OgarniamŻycie

Category: Imprezy i uroczystości szkolne