06.02.2024 r. – Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III

| 12 lutego 2024

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

W dniu 6 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3.

Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Uczniowie przebrani byłi za bohaterów znanych bajek. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Całą dyskotekę procesjonalnie poprowadziły nasze niesamowite uczennice z klasy 5A i 5B . Stworzyły one niezapomnianą atmosferę na parkiecie za co należą im się ogromnie, wielkie Brawa!

Wystrój korytarza pierwszego piętra wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na holu podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały „salę balową”.

To był zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju wieczór, pełen śmiechu, tańca i niezapomnianych chwil!

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Category: Imprezy i uroczystości szkolne