06.02.2024 r. – Klasa 2c – p. A. Jurkiewicz-Raczoń – Wyjście na warsztaty przyrządzania pizzy

| 12 lutego 2024

Z okazji zbliżających się Walentynek klasa 2C postanowiła świętować niezwykłym sposobem – udając się do pobliskiego Aquaparku na wyjątkowe warsztaty.

Tym razem jednak nie był to standardowy dzień spędzony na basenach i zjeżdżalniach. Zamiast tego, dzieci miały okazję uczestniczyć w fascynujących warsztatach z przyrządzania prawdziwej włoskiej pizzy.

Pod okiem doświadczonego kucharza, dzieci weszły do kuchni pełnej aromatów i kolorów. Tam rozpoczęły swoją kulinarną podróż, ucząc się tajników przygotowania idealnego ciasta, doskonałego sosu pomidorowego i sztuki układania ulubionych dodatków na cienkim cieście.

Podczas intensywnych warsztatów dzieci miały okazję wyrazić swoją kreatywność, wybierając spośród różnorodnych składników i komponując własne, unikatowe pizzowe dzieła sztuki. Wszystko odbywało się w radosnej atmosferze pełnej śmiechu i współpracy.

Po wytężonej pracy przyszedł czas na najbardziej ekscytujący moment – degustację własnoręcznie przygotowanych potraw. Dzieci dumnie prezentowały swoje wypieki, a wspólna uczta była nie tylko okazją do delektowania się smakiem pysznej pizzy, ale także do dzielenia się wrażeniami i radością z własnych osiągnięć.

Walentynkowa wycieczka klasy 2C na warsztaty z przyrządzania włoskiej pizzy okazała się nie tylko smakowitym doświadczeniem, ale także niezapomnianą przygodą pełną nauki, zabawy i wspólnego tworzenia.

Category: Wydarzenia klasowe

Comments are closed.