21.03.2024 r. – Dzień Koloru z okazji 1. Dnia Wiosny

| 24 marca 2024

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice,

21 marca z okazji 1. dnia Wiosny w naszej szkole odbył się Dzień Koloru.

To było niezwykłe wydarzenie, które przyniosło mnóstwo radości, kolorów i uśmiechów na twarzach naszych uczniów i nauczycieli. Każda klasa ubrana była w wylosowany odcień, co sprawiło, że cała szkoła rozświetliła się różnorodnością kolorów!

W trakcie przerw odbywały się wspólne zdjęcia wszystkich klas, które stały się prawdziwą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Widok tylu kolorowych strojów i uśmiechniętych twarzy był niesamowity!

Nasza szkolna społeczność wykazała się nie tylko wspaniałą kreatywnością w doborze kolorowych strojów, ale także duchem wspólnoty i wzajemnej integracji. To był prawdziwie magiczny dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Razem stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę pełną radości i kolorów, która z pewnością będzie nas inspirować przez kolejne dni.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wspólne wydarzenia i już teraz zapraszamy Was do udziału w nich!

Category: Imprezy i uroczystości szkolne, Wydarzenia klasowe