21.03.2024 r. – Klasa 2c – p. A. Jurkiewicz-Raczoń – 1. Dzień Wiosny

| 24 marca 2024

Dzisiejszy dzień miał w sobie nutkę szaleństwa – to przecież „Dzień Wagarowicza”! A co zrobili nasi nieustraszeni uczniowie z klasy 2C? Oczywiście, postanowili skorzystać z okazji i…. zrobić coś zupełnie szalonego – „zwiać” ze szkoły… do kina!

Tak, tak, dobrze słyszeliście! Zamiast być na lekcjach, zdecydowali się na małą eskapadę kinową. Ale spokojnie, nie zapomnieli o duchu edukacji!

Cała klasa wybrała się na film „Emma i Czarny Jaguar”, który mimo wszystko jest nie tylko inspirujący, ale również uczy wartości przyjaźni, odwagi i szacunku dla przyrody.

Dlaczego film „Emma i Czarny Jaguar” ma wartość edukacyjną? Otóż, nie tylko zapewnia on rozrywkę, ale również skłania do refleksji nad naszym stosunkiem do zwierząt i środowiska naturalnego. Ukazuje, jak ważne jest poszanowanie życia oraz jakie konsekwencje niesie za sobą brak troski o naszą planetę. To doskonała lekcja empatii, odpowiedzialności i solidarności.

Category: Wydarzenia klasowe