30.01.2024 r. – Koncert Szkolny Yamaha Music School pt. „Popularne Instrumenty Świata”

| 12 lutego 2024

3o stycznia mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w Koncercie Szkolnym pt. „Popularne Instrumenty Świata”, zorganizowanym przez Yamaha Music School!

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, nasi uczniowie mieli okazję bliżej poznać instrumenty takie jak gitara klasyczna, keyboard, perkusja, gitara basowa i elektryczna. Ale to nie wszystko! Niektórzy uczniowie mieli możliwość osobiście spróbować swoich sił, grając na tych instrumentach.

Duża scena, profesjonalne oświetlenie oraz efekty pirotechniczne sprawiły, że koncert był nie tylko dawką rozrywki, ale także fascynującą lekcją wiedzy muzycznej. Ponadto, artyści nie skupili się tylko na dźwiękach – wprowadzili naszych uczniów także w fascynujący świat wirtualnych efektów.

To było coś niesamowitego! Dziękujemy wszystkim za udział i entuzjastyczne wsparcie. Chcielibyśmy powtórzyć to wspaniałe doświadczenie! Kto jest za kolejnym koncertem?

Category: Imprezy i uroczystości szkolne