31.01.2024 r. – Klasa 2c – p. A. Jurkiewicz-Raczoń – Wyjście do Multikina

| 12 lutego 2024

31 stycznia odbyła się wycieczka klasy 2c do Multikina na ekranizację lektury „Akademia Pana Kleksa” to była niezwykła przygoda, której celem było odkrycie magicznego świata stworzonego przez Jana Brzechwę.

Cała wyprawa, pełna fascynujących doświadczeń, przeniosła nas w fantastyczny świat przygód, tajemnic i magii.

„Nowa Akademia Pana Kleksa” przekazuje dzieciom wiele pozytywnych wartości i lekcji życiowych takich jak kreatywności i wyobraźnia. Różnorodne postacie w filmie uczą, jak ważna jest przyjaźń, solidarność i współpraca z innymi. Pana Kleks ukazuje naukę jako fascynującą przygodę, co pobudza zainteresowanie edukacją. Film podkreśla wartość bycia sobą i akceptowania innych, co stanowi istotne przesłanie dla młodej widowni. Bohaterowie filmu, napotykając na trudności, uczą dzieci, że determinacja i współpraca mogą pomóc w pokonywaniu wyzwań życiowych.

Całe dzisiejsze wydarzenie zostaje zapamiętane przez nas jako niezapomniane doświadczenie, które łączy magię kina z magicznym światem literatury.

Category: Wydarzenia klasowe